Wyposażenie

Pracujemy na sprzęcie
światowej klasy

 • O marce

  Historia marki Long Time Liner to ponad 20 lat doświadczenia na rynku kosmetycznym. Marka ta powstała w 1992 roku w Niemczech. Od początku istnienia kładła nacisk na najwyższą jakość materiałów i usług.

  Dzisiaj, makijaż permanentny wykonany metodą Long Time Liner uznaje się za najbardziej precyzyjny i doskonały. Daje on maksymalne bezpieczeństwo podczas wykonywania zabiegu i niespotykaną w innych metodach precyzję. Jest niezwykle delikatny i naturalny, a jednocześnie bardzo trwały.

 • Aparat

  Aparat Conture Liner Duo produkowany jest w Niemczech z najwyższej jakości materiałów. Od początku istnienia marki jest modyfikowany i udoskonalany. Obecnie jest to najwyższej jakości sprzęt do makijażu permanentnego na świecie.

  Komponenty zastosowane w urządzeniu są produkowane z chirurgicznej stali nierdzewnej. Aparat jest niezwykle cichy i precyzyjny, pozwala wykonać makijaż ust, oczu i brwi. Zapewnia bezpieczną i komfortową pracę zarówno dla klientki, jak i Linergistki.

  Urządzenie Conture Liner Duo posiada niemiecki certyfikat MPG 93/42 EWG oraz jest produkowane zgodnie ze standardami jakości ISO 13485:2003 DIN EN ISO 13485:2007.

 • Barwniki

  Pigmenty marki Long Time Liner produkowane są w sterylnych warunkach w siedzibie w Monachium. Są bezpieczne dla zdrowia i spełniają międzynarodowe standardy EEC i FDA dotyczące zawartości metali ciężkich i zanieczyszczeń organicznych.

  Barwniki zawierają pigmenty pochodzenia mineralnego (żelazo i tlenki tytanu) oraz nie budzą żadnych zastrzeżeń pod względem alergologicznym i toksykologicznym. Long Time Liner oferuje klientom szeroką gamę kolorów do pigmentacji usta, oczu i brwi, aby każdy makijaż był wyjątkowy i niepowtarzalny, dopasowany do indywidualnej urody.

 • Igły

  W metodzie Long Time Liner używany tylko jednej igły, aby linie były bardzo cienkie i ostre, a makijaż perfekcyjny i doskonały.

Czy makijaż permanentny jest właśnie dla ciebie?

Makijaż permanentny wykonywany jest na dłuższy czas, dlatego decyzja o jego wykonaniu powinna być przemyślana. Podczas wizualizacji przekonasz się na własnej skórze jak to jest mieć profesjonalnie dobrany makijaż permanentny. Jeśli poczujesz się w nim dobrze - łatwiej podejmiesz decyzję i umówisz się na zabieg.

Umów sie na wizytę