Zabiegi

Makijaż
permanentny brwi

Wstęp


Doskonała, symetryczna linia brwi to rzadkość. Kobiety często narzekają, że ich brwi są niesymetryczne, za wąskie, za krótkie lub zbyt rzadkie. Masz poczucie ciągłego  rysowanie ich kształtu kredką czy cieniem? Dzięki makijażowi permanentnemu brwi, możesz uzyskać naturalny efekt podkreślający Twoją urodę. Na początku konieczne jest stworzenie idealnego kształtu brwi. Następnie wybranie metody, którą podkreślimy wcześniej narysowane łuki. Kolejnym krokiem jest dobór odpowiedniego koloru, który zostanie użyty do podkreślenia brwi.

Brwi permanentne możesz wykonać dwoma metodami: cieniowania oraz włoskową (tzn. piórkową):

 • makijaż permanentny brwi metodą cieniowania - metoda cieniowania w makijażu permanentnym brwi  sprawia wrażenie delikatnego cienia pod włoskami. Rysujemy kształt brwi kredką, a potem wprowadzamy pigment do skóry. Efekt cieniowania sprawia, że brwi mają naturalny wygląd ponieważ wtapia się we włoski i doskonale uzupełnia braki w łuku brwiowym oraz podkreśla jego kształt.
 • makijaż permanentny brwi metodą włoskową (piórkową) - makijaż permanentny metodą włoskową zwaną również piórkową polega na rysowaniu pojedynczych włosków  tworząc w łuku brwiowym rysunek imitujący naturalne włoski. To bardzo precyzyjny rysunek brwi dzięki któremu makijaż wygląda niezwykle naturalnie. Metoda włoskowa (piórkowa) pozwala uzupełnić braki w łuku brwiowym i zagęścić rzadkie włoski. Makijaż permanentny brwi wykonany tą metodą należy odświeżać co około 7 miesięcy.

 

Jak się przygotować
do zabiegu?

 • Przed zabiegiem

  Przed zabiegiem makijażu permanentnego brwi najlepiej jest nie depilować ich przez ok. 1 miesiąc. Niech rosną i stają się naturalne wtedy łatwiej będzie nam ocenić jaki jest Twój naturalny kształt brwi. Pamiętaj, aby zadbać również o kondycję Twojej skóry. Jeśli skóra w okolicy brwi jest sucha i łuszczy się, wykonaj peeling i nałóż maseczkę lub ampułkę nawilżającą. Jeśli Twoja cera jest tłusta – oczyść ją przed zabiegiem. Dobrze przygotowana skóra lepiej przyjmuje pigment przez co Twój makijaż będzie bardziej trwały.

 • Po zabiegu

  Tuż po zabiegu skóra może być delikatnie opuchnięta lub zaczerwieniona. Jest to stan przejściowy, który szybko mija. Brwi permanentne tuż po zabiegu są bardzo wyraziste. Może wydawać Ci się, że są za mocne. Pamiętaj, że w ciągu 7 dni od zabiegu naskórek złuszczy się i makijaż stanie się jaśniejszy o około 50%. Z tego względu konieczna jest druga wizyta podczas której kształt i kolor jest korygowany i jeśli trzeba wzmacniany.Po zabiegu makijażu permanentnego brwi dbaj o skórę wokół nich szczególnie delikatnie.

  W trosce o piękno swojego makijażu stosuj się do zaleceń linergistki i do pielęgnacji brwi używaj kremu Long-Time-Liner® z witaminą E. Wzmacnia on ochronę skóry i nawilża ją.

  Uwaga! Jeśli nie zastosujesz się do powyższych zaleceń, na Twoich ustach mogą wystąpić przebarwienia i odbarwienia makijażu.

 • Przeciwwskazania

  • ciąża, karmienie piersią

  •  stany zapalne(gorączka)

  • zaawansowana cukrzyca

  • choroby skóry (łuszczyca, bielactwo)

  • choroby krwi

  • przyjmowanie leków sterydowych, antybiotyków, leków przeciwzakrzepowych i antydepresyjnych

  • choroby nowotworowe

Oferujemy także

 • Makijaż
  permanentny oczu

 • Makijaż
  permanentny ust

Czy makijaż permanentny jest właśnie dla ciebie?

Makijaż permanentny wykonywany jest na dłuższy czas, dlatego decyzja o jego wykonaniu powinna być przemyślana. Podczas wizualizacji przekonasz się na własnej skórze jak to jest mieć profesjonalnie dobrany makijaż permanentny. Jeśli poczujesz się w nim dobrze - łatwiej podejmiesz decyzję i umówisz się na zabieg.

Umów sie na wizytę